امداد خودروی امیری در کرج پشتیبان جاده‌ای شما

امداد خودرو

عکس مربوط به ماشینی که قرار هست با خودرو بر جابجا شود


همه زمانی به یاد ما می‌افتن که در جاده‌ می‌مانند، و دوست دارند خیلی سریع از جایی که در جاده ماندن به یک تعمیر‌گاه برای درست کردن ماشین با کمترین هزینه انتقال یابند. خیلی‌ها نگاهی بدی به ما دارند و می‌گن شما فقط به فکر پول هستید نه کار . اما واقعیت امداد خودری امیری چیز دیگری هست.

 فکر کنید در یک شب تاریک برفی در جاده بصورت ناخداگاه ماشین شما خاموش می‌شود در این لحظه اول کمی مقاومت ‌می‌کنید که خودتان دست به کار شوید اما سرما و عدم دانش کافی به خودرهای جدید جلو شما را می‌گیرد. در این لحظه چاره‌ای جز تماس با کسی که بتواند خودروی شما را با جرثقیل خود به نزدیکترین تعمیرگاه برساند و یا در بهترین حالت بتواند خودروی شما را تعمیر کند می‌افتید.

با اطمینان به شما می‌گویم در چنین حالتی اگر در یکی از 33 نقطه تحت پوشش ما در استان البرز باشید به راحتی و خیال راحت می توانید روی کمک ما حساب باز کنید. در ادامه شما را با بخشی از خدمات خود آشنا می‌کنیم.

چه توقعی از یک امداد خودرو شبانه روزی دارید

بدون شک داشتن خدمات 24 ساعته و در دسترس والبته با قیمت منصفانه حق تمام افرادی هست که در یک جاده می‌مانند، و دوست ندارند بابت خرابی که از سوی شرکت سازنده رخ می‌دهد هزینه‌ای پرداخت کنند اما همه‌ی ما می‌دانیم که اینجا ایران هست و چیزی واقعاً به عنوان خدمات پس از فروش تنها یک جک خنده‌دار هست نه چیز دیگری.

اما خوشبختانه هنوز هم با توجه به تمام مشکلات موجود در این خصوص تیم جرثقیل جاده‌ای امیری با 40 دستگاه اکیپ امداد خودری  این تعهد را به شما می‌دهد که اگر تمام نقاط شهر کرج ( البرز) و فردیس در جاده‌ ماندید خیلی سریع خود را به شما برساند و در اولین اقدام شروع به تعمیر خودری شما با منصفانه‌ترین قیمت کند و تنها در صورتی که واقعاً نیاز بود، تصمیم به حمل خودرو با جرثقیل می‌کند.

تعمییرات جاده‌ای شامل چه چیز‌های می‌شود

هر آنچه که در یک تعمیرگاه بتوان انجام داد ما در جاده برای شما انجام می‌دهیم، از تعمیرات برقی خودرو  گرفته تا قطعات موتوری شامل گیربکس و… شاید فکر کنید که شوخی می‌کنیم اما واقعیت دارد ما قادریم تا سویچ انواع خودهای ایرانی و خارجی را برای شما در محل تعریف کنیم. بسیار پیش آمده که برخی از خودرو‌ها به همین خاطر یعنی خوانده نشدن سویچ در جاده مانده‌اند اما به داد آنها رسیده‌ایم. برای اطمینان بیشتر به لیست زیر نگاه کنید.

لیست تعمیرات جاده‌ای که برای شما در محل انجام می‌دهیم

مشاوره رایگان قبل از ورود تعمیرکار

یکی از بهترین کارهایی که در تماس تلفنی با تیم امداد امیری انجام می‌شود راهنمایی در خصوص تعمییر خودرو پیش از ورود تعمیرکار هست ما به شما تا جای ممکن راهنمایی می‌کنیم.

تعمیرات برقی خودرو

بسیار پیش آمده که برخی از خودروها بخاطر اختلال در فیوز ناگهان خاموش می‌شوند و یا چراغ‌های خودر و در یک شب تاریک از کار می‌افتد. از راه انداختن کار شما با فن باطری به باطری گرفته تا تعویض و تعمیر انواع چراغ‌های خودر در محل همه را انجام می‌دهیم و این کوچکترین مهارت تعمیرکاران سیار ما در فردیس کرج هست.

سوخت رسانی به کلیه خودروها

با گران شدن بنزین همیشه این احتمال را می‌دهیم که ممکن است خودری بخاطر پرنبودن باک ماشین خود در جاده بماند، به همین خاطر وظیفه خود می‌دانیم که همیشه مجهز به مجزن یدکی برای برطرف کردن نیاز شما باشیم.

تعویض لاستیک

بارها دیده شده که برخی از ماشین‌های سنگین و سبک بخاطر سایدگی بیش از حد لاستیک خود امکان تردد ندارند و همین موضوع منجبر به توقف آنها می‌شود. جای هیچ نگرانی نیست چون همیشه آماده تعویض لاستیک شما در جاده حتی در شرایط برفی هستیم.

تعویض تسمه تایم

همه تغریباً می‌دانند که تسمه تایم چیست و چه کاربردی دارد ولی در باز هم توضیح می‌دهیم تسمه‌ای پلاستیکی که از موتور پیشرانه به میل سوپاپ برای تنظیم عمل احتراق استفاده می‌شود. حالا فرض کنید در یک روز سرد زمستانی در گلشهر کرج نیاز به تعویض آن در جاده باشد آنجا هست که با تماس با امداد امیری این اتفاق می‌افتد.

تنظیم موتور

خیلی مواقع علت بد کارکردن خودروهای ایرانی تنظیم نبودن آنها هست در حین رانندگی خودر اصطلاحاً دل میزند، و در وسط جاده خاموش میشود در اینجاست که تیم ما وارد عمل میشود و با تجهیز و داشتن تجربه در این خصوص بصورت حرفه‌ای این نقص کوچیک را برطرف می‌کند.

تعویض لنت خودر در هر شرایطی

ما بارها شاهد از دست دادن عزیزانمان در جاده بوده‌ایم کسانی که شاید می‌توانستند با یک تعویض ساده لنت خودرو خود جلوی مشکلات مختلف را بگیرند اما اعتنایی به چک کردن آنها نکردن، به همین منظور پیشنهاد می‌کنیم قبل از ورود به جاده حمتاً از سلامت لنت ترمز خود مطمئن شوید و در صورتی که کمترین شکی به عدم گرفتن ترمز کردید حتماً ما را مطع سازید.

حداکثر زمان امداد خودری سراسری چقدر هست

در بهترین حالت ممکن حداکثر 20 دقیقه مدت زمانی هست که شما باید انتظار داشته باشید تا خودروی شما در جاده بماند نه بیشتر. اما با توجه به اینکه این زمان نسبی هست، اگر تا 30 دقیقه بعد از تماس هیچ گونه امداد جاده‌ای به شما نشد بازهم نگران نباشید چون کاملاً طبیعی هست. اما ما قادریم در هر شرایطی در کمتر از 20 دقیقه خود را به شما برسانیم.

هزینه امداد خودرو

موضوعی که باعث ترس خیلی از هموطنان ما می‌شود هزینه امداد سیار هست، در اولین قدم شاید حاضرشوید بدون کمک گرفتن از ما در جاده بمانید اما نگران نباشید خیلی کمتر از آنچه فکر می‌کنید به شما کمک خواهیم کرد. ورودی ما 85 هزار تومان و به ازاری هر کیلومتر 3000 هزارتومان هست. حتی کمتر از امدادخودری سایپا و ایرانخودر.

مشکلات امداد خودرویی در جاده‌ها

تاکنون بسیار برای ما اتفاق افتاده تا در شرایط سخت، کسی باشد تا کمکمان کند نه اینکه وضعیت را برای ما بدتر کند، بصورت عادی ماندن در جاده بخاطر خرابی ماشین سخت هست و زمانی دشوار‌تر می‌شود که خانواده‌ما هم در کنار ما باشند.

در اولین اقدام شروع به پیدا کردن شماره تماس امداد خودری جاده‌ای می‌کنیم و دوست داریم به سرعت یکی از واحد‌های گشتی خودر را که در آن جاده‌ هستند به سمت ما بیاییند و واقعاً کمک کند نه اینکه بلافاصله بخاطر یک سیم گاز بخواهند ما را به یک تعمیر‌گاه منتقل کنند. چه بسیار خودرهایی که صفر بوده اما بخاطر عدم آگاهی کافی خودرو سوارن برای انتقال از جاده به تعمیرگاه متحل هزینه شدن.

یکی دیگر از مشکلات امداد خودری سیار که بسیار هم متداول هست گرفتن درصد از تعمیرکاران برای آوردن خودر پیش آنها هست یعنی هم بخاطر خرابی از خودرو سوار پول می‌گیرد و هم برای آوردن او پیش تعمیرکار درصد می گیرند البته نه همه‌ی همکاران ما ولی عمدتاً اینگونه بوده.

اما خوشتختانه تیم امداد خودروی موتوری امیری خود را موظف می‌داند برای جلوگیری از اینکار تا جایی که امکان دارد تعمیر خود را در محل انجام دهد و در صورتی که نتوانست، برای انتقال خودرو هر آدرسی که مالک آن اعلام کرد منتقل کند نه تعمیرگاه مخصوص خود.

یک تیم امداد خودری خوب چه امکاناتی دارد

 

خودروبرهای کفی یا خودرو سوار

یکی دیگر از کارهای ما انتقال خودروی شما از محلی به محل دیگر با استفاده از خودرو برهای کفی است. که اغلب کسانی که مثلاً قصد انتقال خودروی صفر خود یا خودروی خارجی خود را دارند استفاده می‌شود. از کرج تا تمام نقاط ایران روی ما حساب کنید. این نوع از خودروبرها قابلیت نصب روی انواع خاور را دارند.

یدکش‌های جاده یا نیسان چرخگیر

یدکش‌های جاده‌ یا نیسان چرخگیر همان هایی هستند که با کلی امکانتات و تجهیزات وارد جاده‌ می‌شوند تا به شما عزیزان کمک کنند. قفط تفاوت اصلی آنها این است که نیسان چرخگیر برای بکسل کردن خودروی شما بجای زنجیز از چرخ‌های خودرو استفاده می‌کند.

همه نقاط کرج را تحت پوشش امداد خودری ما هست

ما دقیقاً در 33 نقطه کرج که شامل فردیس، ملارد، مارلیک، سرآسیاب، صفادشت، یوسف آباد قوام، خوشنام، اندیشه فاز 1، اندیشه فاز2، اندیشه فاز3، اندیشه فاز4، اندیشه فاز 5، شهرک صدف، شهرک وائین، شهرک وحدت، شهرک بنفشه، شهرکت بعثت، شهرک گلها، شهرک ارم، شهرک ناز، اهری، پیک، منظریه، سیمین دشت، محمد شهر، فرخ آباد، زیبا دشت، ماهدشت، حسین آباد راه آهن، پل فردیس، انبار نفت، شهر قدس، و واریان شهر می‌شود در کمتر از 20 دقیقه حاضر به خدمتگذاری به شما عزیزان هستیم.

کلام آخر

تیم ما بیش از 5 سال هست که در جادهای شهر کرج همیشه پشتیبان شما بوده اما با راه اندازی سیستم یکپارچه‌ای تحت عنوان امداد خودروی امیری قصد دارد بیشتر از همیشه در دسترس باشد. تا هم باعث بهبود خدمت رسانی به شما عزیزان باشد و هم سهم کوچکی در آسایش شما عزیزان در این خصوص داشته باشد.

خدمات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری با امداد خودرو